TerugHome38-T080120-12LF - Etiketten, TSC, thermisch papier, B: 80 mm, H: 120 mm, D: 127 mm, K: 25,4 mm
Art: 38-T080120-12LFEAN: 9501695716463
38-T080120-12LF - Etiketten, TSC, thermisch papier, B: 80 mm, H: 120 mm, D: 127 mm, K: 25,4 mm
Beschrijving
TSC Labels, TSC, thermisch papier, B: 80 mm, H: 120 mm, D: 127 mm, K: 25.4 mm
TSC Labels, TSC, thermisch papier, B: 80 mm, H: 120 mm, D: 127 mm, K: 25.4 mm is bedoeld voor organisaties die een constante en betrouwbare verbruiksstroom nodig hebben in professionele werkomgevingen. Met de juiste supplies blijft uw apparatuur presteren zoals bedoeld en voorkomt u onnodige onderbrekingen. Dat is belangrijk in omgevingen waar output en continuïteit direct invloed hebben op de dagelijkse operatie. Zo kiest u voor zekerheid in elk print- of labelproces.