TerugHome38-G100130-12LF - Etiketten, TSC, gewoon papier, B: 100 mm, H: 130 mm, D: 127 mm, K: 25,4 mm
Art: 38-G100130-12LFEAN: 9509933745640
38-G100130-12LF - Etiketten, TSC, gewoon papier, B: 100 mm, H: 130 mm, D: 127 mm, K: 25,4 mm
Beschrijving
TSC Labels, TSC, normaal papier, B: 100 mm, H: 130 mm, D: 127 mm, K: 25.4 mm
TSC Labels, TSC, normaal papier, B: 100 mm, H: 130 mm, D: 127 mm, K: 25.4 mm vormt een solide basis voor een stabiele workflow in professionele werkomgevingen. Door te kiezen voor een passend verbruiksartikel voorkomt u compatibiliteitsproblemen en houdt u de output van uw hardware op niveau. Dat maakt dit product waardevol voor organisaties die geen concessies willen doen aan continuïteit. U investeert hiermee in een praktische en betrouwbare aanvulling op uw bestaande systeem.