TerugHomeCategorieën POS PrintersThermische printersBIXOLON SRP-E300BIXOLON SRP-E300 Version38-G100100-12LF - Etiketten, TSC, gewoon papier, B: 100 mm, H: 100 mm, D: 127 mm, K: 25,4 mm
Art: 38-G100100-12LFEAN: 9507985461440
38-G100100-12LF - Etiketten, TSC, gewoon papier, B: 100 mm, H: 100 mm, D: 127 mm, K: 25,4 mm
Beschrijving
TSC Labels, TSC, normaal papier, B: 100 mm, H: 100 mm, D: 127 mm, K: 25.4 mm
De TSC Labels, TSC, normaal papier, B: 100 mm, H: 100 mm, D: 127 mm, K: 25.4 mm helpt u om de kwaliteit en betrouwbaarheid van uw dagelijkse verbruiksmaterialen op peil te houden. In professionele werkomgevingen zorgt dit artikel ervoor dat apparatuur soepel blijft werken en de output consistent blijft. Daarmee verkleint u het risico op stilstand of kwaliteitsverlies. Een verstandige keuze voor bedrijven die op voorspelbare prestaties vertrouwen.