TerugHomeMerkenZebra38-G080160-10LF - Etiketten, TSC, gewoon papier, B: 80 mm, H: 160 mm, D: 203 mm, K: 76 mm
Art: 38-G080160-10LFEAN: 9502844491712
38-G080160-10LF - Etiketten, TSC, gewoon papier, B: 80 mm, H: 160 mm, D: 203 mm, K: 76 mm
Beschrijving
TSC Labels, TSC, normaal papier, B: 80 mm, H: 160 mm, D: 203 mm, K: 76 mm
TSC Labels, TSC, normaal papier, B: 80 mm, H: 160 mm, D: 203 mm, K: 76 mm is bedoeld voor organisaties die een constante en betrouwbare verbruiksstroom nodig hebben in professionele werkomgevingen. Met de juiste supplies blijft uw apparatuur presteren zoals bedoeld en voorkomt u onnodige onderbrekingen. Dat is belangrijk in omgevingen waar output en continuïteit direct invloed hebben op de dagelijkse operatie. Zo kiest u voor zekerheid in elk print- of labelproces.