STAR MICRONICS EUROPEStar Sanei SK1-311SF4-Q-M-SP, USB, RS232, 8 dots/mm (203 dpi), cutter | 37963784
Toon alle:
POS Printers,Inbouwprinter
Beschrijving
star sanei sk1-311sf4-q-m-sp — paper houder, 8 dots/mm (203 dpi)
star sanei sk1-311sf4-q-m-sp is een hoogwaardige paper houder, 8 dots/mm (203 dpi) van STAR MICRONICS EUROP, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met resolutie: 8 dots/mm (203 dpi), mediabreedte (max): 83 mm is dit product een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik waar maximale betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- installatie printmechanisme
- direct thermisch
- resolutie: 8 dots/mm (203 dpi)
- mediabreedte (max): 83 mm
- printbreedte (max.): 80 mm
- diameter rol (max.): 120mm
- snelheid(max): 250 mm/s
- afsnijdmechanisme
Technische specificaties
| Producttype | paper houder, 8 dots/mm (203 dpi) |
|---|---|
| Kenmerk | installatie printmechanisme |
| Printtechnologie | direct thermisch |
| Resolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 83 mm |
| Printbreedte (max.) | 80 mm |
| Diameter rol (max.) | 120mm |
| Artikelcode | starsk1-8 |
| Origineel artikelnummer | 37963784 |
| Merk | STAR MICRONICS EUROP |
| Categorie | pos printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 0.9180 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?











