TerugHome3012759-T - Etiketten, Zebra, thermisch papier, Z-Perform 1000D Verwijderbaar, B: 40 mm, H: 40 mm, D: 127 mm, K: 25,4 mm
Art: 3012759-TEAN: 5715063070260
3012759-T - Etiketten, Zebra, thermisch papier, Z-Perform 1000D Verwijderbaar, B: 40 mm, H: 40 mm, D: 127 mm, K: 25,4 mm
Beschrijving
ZEBRA Labels, Zebra, thermisch papier, Z-Perform 1000D Removable, B: 40 mm, H: 40 mm, D: 127 mm, K: 25.4 mm
ZEBRA Labels, Zebra, thermisch papier, Z-Perform 1000D Removable, B: 40 mm, H: 40 mm, D: 127 mm, K: 25.4 mm vormt een solide basis voor een stabiele workflow in professionele werkomgevingen. Door te kiezen voor een passend verbruiksartikel voorkomt u compatibiliteitsproblemen en houdt u de output van uw hardware op niveau. Dat maakt dit product waardevol voor organisaties die geen concessies willen doen aan continuïteit. U investeert hiermee in een praktische en betrouwbare aanvulling op uw bestaande systeem.