
TerugHomeHoneywell, thermal transfer ribbon, TMX 3710 / HR03 resin, 110mm, 25 rolls/box, black | 1-091647-02-0
Art: 1-091647-02-0EAN: 5704174399964
Honeywell, thermal transfer ribbon, TMX 3710 / HR03 resin, 110mm, 25 rolls/box, black | 1-091647-02-0
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
thermal transfer ribbons — honeywell, tmx 3710 / hr03
thermal transfer ribbons is een hoogwaardige honeywell, tmx 3710 / hr03 van HONEYWELL, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met tmx 3710 / hr03, rol breedte: 110mm is dit product een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik waar maximale betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- honeywell
- tmx 3710 / hr03
- hars
- rol breedte: 110mm
- kern breedte: 110mm
- kern: 12.7mm
- lengte: 76m
- rolls/box: 25 rolls
Technische specificaties
| Producttype | honeywell, tmx 3710 / hr03 |
|---|---|
| Merk | honeywell |
| Kenmerk | tmx 3710 / hr03 |
| Ribbonkwaliteit | hars |
| Rol breedte | 110mm |
| Kern breedte | 110mm |
| Kern | 12.7mm |
| Artikelcode | tt3426 |
| Origineel artikelnummer | 1-091647-02-0 |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | verbruiksartikelen |
| Garantie | 0 maanden |
| Gewicht | 2.1420 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen







