TerugHomeTagsWin. 11 Pro01942-060Z - Bonnenrollen, Zebra, Z-Perform 1000D 60 Bonnen, thermisch papier, 60 mm, 150 mm, 25,4 mm, wit
Art: 01942-060ZEAN: 5704174805588
01942-060Z - Bonnenrollen, Zebra, Z-Perform 1000D 60 Bonnen, thermisch papier, 60 mm, 150 mm, 25,4 mm, wit
Beschrijving
ZEBRA Ontvangstbewijzen, Zebra, Z-Perform 1000D 60 Receipt, Thermisch papier, 60 mm, 150 mm, 25.4 mm, Wit
ZEBRA Ontvangstbewijzen, Zebra, Z-Perform 1000D 60 Receipt, Thermisch papier, 60 mm, 150 mm, 25.4 mm, Wit is bedoeld voor organisaties die een constante en betrouwbare verbruiksstroom nodig hebben in professionele werkomgevingen. Met de juiste supplies blijft uw apparatuur presteren zoals bedoeld en voorkomt u onnodige onderbrekingen. Dat is belangrijk in omgevingen waar output en continuïteit direct invloed hebben op de dagelijkse operatie. Zo kiest u voor zekerheid in elk print- of labelproces.