
Aucun produit n’a été trouvé
RetourAccueil56157-00324 - Rouleaux de reçus, Heipa, papier thermique, 57 mm, 30 mm, 12,7 mm, EC-Cash, blanc
Art: 56157-00324EAN: 9502761261320
56157-00324 - Rouleaux de reçus, Heipa, papier thermique, 57 mm, 30 mm, 12,7 mm, EC-Cash, blanc
Tout afficher:
Catégories
Support Client Exceptionnel
High-Quality Products
Leader en Solutions Industrielles
1.000.000+ Products in Stock
Tarifs dégressifs professionnels sur demande.
Commandez avant 17h00 et nous expédierons aujourd’hui.
Description
Ontvangstbewijzen — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Ontvangstbewijzen is een verbruiksartikel van HEIPA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caractéristiques
- EC-Cash (met debit tekst)
- Kleur: Wit
- Producttype: Ontvangstrol
- Specificatie 1: Heipa
- Specificatie 2: Thermisch papier
- Breedte rol: 57 mm
- Lengte: 9 m
- Diameter rol: 30 mm
Spécifications techniques
| Producttype | Ontvangstrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Heipa |
| Specificatie 2 | Thermisch papier |
| Breedte rol | 57 mm |
| Lengte | 9 m |
| Diameter rol | 30 mm |
| Diameter van de kern | 12.7 mm |
| Caractéristiques | EC-Cash (met debit tekst) |
| Specificatie 8 | vrij van Bisphenol A |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | rot579af |
| Origineel artikelnummer | 56157-00324 |
| Merk | HEIPA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 0.0274 kg |
| Verpakkingseenheid | 50 |
| Minimale afname | 50 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avis








