Aucun produit n’a été trouvé
65076-20210 - Rouleaux de reçus, Heipa, papier ordinaire, 76 mm, 70 mm, 12,7 mm, blanc
Tout afficher:
Catégories
Description
Ontvangstbewijzen — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Ontvangstbewijzen is een verbruiksartikel van HEIPA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caractéristiques
- Met carbon kopie
- Kleur: Wit
- Producttype: Ontvangstrol
- Specificatie 1: Heipa
- Specificatie 2: Normaal papier
- Breedte rol: 76 mm
- Lengte: 22 m
- Diameter rol: 70 mm
Spécifications techniques
| Producttype | Ontvangstrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Heipa |
| Specificatie 2 | Normaal papier |
| Breedte rol | 76 mm |
| Lengte | 22 m |
| Diameter rol | 70 mm |
| Diameter van de kern | 12.7 mm |
| Caractéristiques | met carbon kopie |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | rodopp76 |
| Origineel artikelnummer | 65076-20210 |
| Merk | HEIPA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 0.1626 kg |
| Verpakkingseenheid | 50 |
| Minimale afname | 50 |
Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avisCan we help?











