Aucun produit n’a été trouvé
55080-90017 - Rouleaux de reçus, Heipa, papier thermique, 80 mm, 85 mm, 12,7 mm, blanc
Tout afficher:
Catégories
Description
Ontvangstbewijzen — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Ontvangstbewijzen is een verbruiksartikel van HEIPA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caractéristiques
- Vrij van Bisphenol A
- Kleur: Wit
- Producttype: Ontvangstrol
- Specificatie 1: Heipa
- Specificatie 2: Thermisch papier
- Breedte rol: 80 mm
- Lengte: 95 m
- Diameter rol: 85 mm
Spécifications techniques
| Producttype | Ontvangstrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Heipa |
| Specificatie 2 | Thermisch papier |
| Breedte rol | 80 mm |
| Lengte | 95 m |
| Diameter rol | 85 mm |
| Diameter van de kern | 12.7 mm |
| Caractéristiques | vrij van Bisphenol A |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | rot8096mll |
| Origineel artikelnummer | 55080-90017 |
| Merk | HEIPA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 0.4430 kg |
| Verpakkingseenheid | 32 |
| Minimale afname | 32 |
Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avisCan we help?







