
IndietroHome56157-00324 - Rotoli per ricevute, Heipa, carta termica, 57 mm, 30 mm, 12,7 mm, EC-Cash, bianco
Art: 56157-00324EAN: 9502761261320
56157-00324 - Rotoli per ricevute, Heipa, carta termica, 57 mm, 30 mm, 12,7 mm, EC-Cash, bianco
Toon alle:
Categorie
Assistenza Clienti Eccezionale
High-Quality Products
Leader nelle Soluzioni Industriali
1.000.000+ Products in Stock
Prezzi a scalare business su richiesta.
Ordina entro le 17:00 e spediremo oggi stesso.
Descrizione
Ontvangstbewijzen — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Ontvangstbewijzen is een verbruiksartikel van HEIPA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caratteristiche
- EC-Cash (met debit tekst)
- Kleur: Wit
- Producttype: Ontvangstrol
- Specificatie 1: Heipa
- Specificatie 2: Thermisch papier
- Breedte rol: 57 mm
- Lengte: 9 m
- Diameter rol: 30 mm
Specifiche tecniche
| Producttype | Ontvangstrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Heipa |
| Specificatie 2 | Thermisch papier |
| Breedte rol | 57 mm |
| Lengte | 9 m |
| Diameter rol | 30 mm |
| Diameter van de kern | 12.7 mm |
| Caratteristiche | EC-Cash (met debit tekst) |
| Specificatie 8 | vrij van Bisphenol A |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | rot579af |
| Origineel artikelnummer | 56157-00324 |
| Merk | HEIPA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 0.0274 kg |
| Verpakkingseenheid | 50 |
| Minimale afname | 50 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Recensioni
0/5
Nessun commento trovato
Aggiungi il tuo commento






