
Art: 56157-00324EAN: 9502761261320
56157-00324 - Bonrollen, Heipa, Thermopapier, 57 mm, 30 mm, 12.7 mm, EC-Cash, Weiß
Toon alle:
Kategorien
Hervorragender Kundensupport
High-Quality Products
Führend in Industriellen Lösungen
1.000.000+ Products in Stock
Geschäftliche Staffelpreise auf Anfrage.
Bestellen Sie bis 17:00 Uhr und wir versenden noch heute.
Beschreibung
Ontvangstbewijzen — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Ontvangstbewijzen is een verbruiksartikel van HEIPA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Eigenschaften
- EC-Cash (met debit tekst)
- Kleur: Wit
- Producttype: Ontvangstrol
- Specificatie 1: Heipa
- Specificatie 2: Thermisch papier
- Breedte rol: 57 mm
- Lengte: 9 m
- Diameter rol: 30 mm
Technische Daten
| Producttype | Ontvangstrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Heipa |
| Specificatie 2 | Thermisch papier |
| Breedte rol | 57 mm |
| Lengte | 9 m |
| Diameter rol | 30 mm |
| Diameter van de kern | 12.7 mm |
| Eigenschaften | EC-Cash (met debit tekst) |
| Specificatie 8 | vrij van Bisphenol A |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | rot579af |
| Origineel artikelnummer | 56157-00324 |
| Merk | HEIPA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 0.0274 kg |
| Verpakkingseenheid | 50 |
| Minimale afname | 50 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Bewertungen
0/5
Kein Bewertungen
Ihre Bewertung hinzufügen





