Aucun produit n’a été trouvé
T64147IO ARMOR ruban transfert thermique, APR 530 cire/résine, 60 mm, brun
Tout afficher:
Imprimantes d’étiquettes,Consumables
usp1_maintitle usp1_subtitle
usp2_maintitle usp2_subtitle
usp3_maintitle usp3_subtitle
usp4_maintitle usp4_subtitle
Description
Thermal transfer ribbons — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Thermal transfer ribbons is een verbruiksartikel van ARMOR voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caractéristiques
- Kleur: Bruin
- Producttype: Thermisch transfer lint
- Specificatie 1: Armor-Iimak
- Specificatie 2: APR 530
- Rol breedte: 60 mm
- Kern: 25.4 mm
- Lengte: 300 m
- Specificatie 7: inside coiled
Spécifications techniques
| Producttype | Thermisch transfer lint |
|---|---|
| Specificatie 1 | Armor-Iimak |
| Specificatie 2 | APR 530 |
| Rol breedte | 60 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Lengte | 300 m |
| Kleur | Bruin |
| Specificatie 7 | inside coiled |
| Artikelcode | tt2901 |
| Origineel artikelnummer | T64147IO |
| Merk | ARMOR |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 0.2104 kg |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Minimale afname | 10 |
Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avisCan we help?






