
Aucun produit n’a été trouvé
Art: 45057-30711EAN: 9509125287187
45057-30711 - Rouleaux de reçus, Heipa, papier ordinaire, 57 mm, 65 mm, 12,7 mm, blanc
Tout afficher:
Catégories
Support Client Exceptionnel
High-Quality Products
Leader en Solutions Industrielles
1.000.000+ Products in Stock
Tarifs dégressifs professionnels sur demande.
Commandez avant 17h00 et nous expédierons aujourd’hui.
Description
Ontvangstbewijzen — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Ontvangstbewijzen is een verbruiksartikel van HEIPA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caractéristiques
- Kleur: Wit
- Producttype: Ontvangstrol
- Specificatie 1: Heipa
- Specificatie 2: Normaal papier
- Breedte rol: 57 mm
- Lengte: 40 m
- Diameter rol: 65 mm
- Diameter van de kern: 12.7 mm
Spécifications techniques
| Producttype | Ontvangstrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Heipa |
| Specificatie 2 | Normaal papier |
| Breedte rol | 57 mm |
| Lengte | 40 m |
| Diameter rol | 65 mm |
| Diameter van de kern | 12.7 mm |
| Gramgewicht | 60 g |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | ronorm57 |
| Origineel artikelnummer | 45057-30711 |
| Merk | HEIPA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 0.1320 kg |
| Verpakkingseenheid | 100 |
| Minimale afname | 100 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avis








