T64347IO INKANTO thermal transfer ribbon, AXR 600 resin, 154mm, red
Descrizione
Thermal transfer ribbons — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Thermal transfer ribbons is een verbruiksartikel van ARMOR voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caratteristiche
- Kleur: Rood
- Producttype: Thermisch transfer lint
- Specificatie 1: Inkanto
- Specificatie 2: AXR 600
- Specificatie 3: Hars
- Rol breedte: 154 mm
- Kern breedte: 154 mm
- Kern: 25.4 mm
Specifiche tecniche
| Producttype | Thermisch transfer lint |
|---|---|
| Specificatie 1 | Inkanto |
| Specificatie 2 | AXR 600 |
| Specificatie 3 | Hars |
| Rol breedte | 154 mm |
| Kern breedte | 154 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Lengte | 300 m |
| Inktzijde | Binnenkant |
| Printkop | Near-Edge |
| Kleur | Rood |
| Artikelcode | tt3069 |
| Origineel artikelnummer | T64347IO |
| Merk | ARMOR |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Garantie | 1 maanden |
| Gewicht | 0.4569 kg |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Minimale afname | 10 |
Recensioni
0/5
Nessun commento trovato
Aggiungi il tuo commentoCan we help?









