HoneywellThermotransferbänder, Honeywell, TMX 1310 / GP02, Wachs, 52 mm, 153 m, Out, Schwarz | I90076-0
Toon alle:
Kategorien
Beschreibung
Thermal transfer ribbons — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Thermal transfer ribbons is een verbruiksartikel van HONEYWELL voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Eigenschaften
- Kleur: Zwart
- Producttype: Thermisch transfer lint
- Specificatie 1: Honeywell
- Specificatie 2: TMX 1310 / GP02
- Specificatie 3: Wax
- Rol breedte: 52 mm
- Kern breedte: 52 mm
- Kern: 25.4 mm
Technische Daten
| Producttype | Thermisch transfer lint |
|---|---|
| Specificatie 1 | Honeywell |
| Specificatie 2 | TMX 1310 / GP02 |
| Specificatie 3 | Wax |
| Rol breedte | 52 mm |
| Kern breedte | 52 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Lengte | 153m |
| Rolls/box | 10 Rolls |
| Inktzijde | Buitenkant |
| Printkop | Flat-Head |
| Kleur | Zwart |
| Artikelcode | tt3537 |
| Origineel artikelnummer | I90076-0 |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 1.1500 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Bewertungen
0/5
Kein Bewertungen
Ihre Bewertung hinzufügenCan we help?









