Zebra3003061 Zebra Z-Perform 1000D 80, Rotolo scontrini, Carta termosensibile, 50 mm
Toon alle:
Stampanti POS,Paper Rolls
Descrizione
Ontvangstbewijzen — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Ontvangstbewijzen is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caratteristiche
- Vrij van Bisphenol A
- Kleur: Wit
- Producttype: Ontvangstrol
- Specificatie 1: Zebra
- Specificatie 2: Z-Perform 1000D 80 Receipt
- Specificatie 3: Thermisch papier
- Breedte rol: 50 mm
- Lengte: 19 m
Specifiche tecniche
| Producttype | Ontvangstrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Specificatie 2 | Z-Perform 1000D 80 Receipt |
| Specificatie 3 | Thermisch papier |
| Breedte rol | 50 mm |
| Lengte | 19 m |
| Diameter rol | 53 mm |
| Diameter van de kern | 19 mm |
| Caratteristiche | vrij van Bisphenol A |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | tt3743 |
| Origineel artikelnummer | 3003061 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 0.0720 kg |
| Verpakkingseenheid | 20 |
| Minimale afname | 20 |
Recensioni
0/5
Nessun commento trovato
Aggiungi il tuo commentoCan we help?











