Zebra3003061 Zebra Z-Perform 1000D 80, Bonrolle, Thermopapier, 50mm
Toon alle:
POS-Drucker,Paper Rolls
Beschreibung
Ontvangstbewijzen — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Ontvangstbewijzen is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Eigenschaften
- Vrij van Bisphenol A
- Kleur: Wit
- Producttype: Ontvangstrol
- Specificatie 1: Zebra
- Specificatie 2: Z-Perform 1000D 80 Receipt
- Specificatie 3: Thermisch papier
- Breedte rol: 50 mm
- Lengte: 19 m
Technische Daten
| Producttype | Ontvangstrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Specificatie 2 | Z-Perform 1000D 80 Receipt |
| Specificatie 3 | Thermisch papier |
| Breedte rol | 50 mm |
| Lengte | 19 m |
| Diameter rol | 53 mm |
| Diameter van de kern | 19 mm |
| Eigenschaften | vrij van Bisphenol A |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | tt3743 |
| Origineel artikelnummer | 3003061 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 0.0720 kg |
| Verpakkingseenheid | 20 |
| Minimale afname | 20 |
Bewertungen
0/5
Kein Bewertungen
Ihre Bewertung hinzufügenCan we help?











