Zebra3007589-T Zebra Z-Perform 1000D, Rotolo etichette, Carta termosensibile, 76,2x101,6mm
Descrizione
Labels — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Labels is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caratteristiche
- Kleur: Wit
- Producttype: Etiketrol
- Specificatie 1: Zebra
- Materiaal: thermisch papier
- Specificatie 3: Z-Perform 1000D
- Coating: Geen
- Lijm: Normaal
- Breedte: 76.2 mm
Specifiche tecniche
| Producttype | Etiketrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Materiaal | thermisch papier |
| Specificatie 3 | Z-Perform 1000D |
| Coating | Geen |
| Lijm | Normaal |
| Breedte | 76.2 mm |
| Hoogte | 101.6 mm |
| Diameter | 66.04 mm |
| Diameter kern | 19 mm |
| Labels per rol | 150 |
| Afbakening | Zwarte markering |
| Perforation | Geen |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | tt1285 |
| Origineel artikelnummer | 3007589-T |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 0.1702 kg |
| Verpakkingseenheid | 20 |
| Minimale afname | 20 |
Recensioni
0/5
Nessun commento trovato
Aggiungi il tuo commentoCan we help?









