Zebra3007589-T Zebra Z-Perform 1000D, Etikettenrolle, Thermopapier, 76,2x101,6mm
Beschreibung
Labels — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Labels is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Eigenschaften
- Kleur: Wit
- Producttype: Etiketrol
- Specificatie 1: Zebra
- Materiaal: thermisch papier
- Specificatie 3: Z-Perform 1000D
- Coating: Geen
- Lijm: Normaal
- Breedte: 76.2 mm
Technische Daten
| Producttype | Etiketrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Materiaal | thermisch papier |
| Specificatie 3 | Z-Perform 1000D |
| Coating | Geen |
| Lijm | Normaal |
| Breedte | 76.2 mm |
| Hoogte | 101.6 mm |
| Diameter | 66.04 mm |
| Diameter kern | 19 mm |
| Labels per rol | 150 |
| Afbakening | Zwarte markering |
| Perforation | Geen |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | tt1285 |
| Origineel artikelnummer | 3007589-T |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 0.1702 kg |
| Verpakkingseenheid | 20 |
| Minimale afname | 20 |
Bewertungen
0/5
Kein Bewertungen
Ihre Bewertung hinzufügenCan we help?









