
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

De Zebra Power Supply is een accessoire van ZEBRA als praktische aanvulling op bestaande hardware. Dit product ondersteunt een nette, efficiënte of veilige inzet binnen professionele omgevingen.
| Producttype | Power Supply |
|---|---|
| Input | 100-240V |
| Output | 24V |
| Specificatie 3 | 3.25A |
| Specificatie 4 | 78W |
| Apart bestellen | power cord |
| Idéal pour | KC50 |
| Artikelcode | sypsub24v-3 |
| Origineel artikelnummer | PWR-BGA24V78W4WW |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Kiosk systemen |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 0.4820 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |

