
IndietroHomeT63453QG- Nastri a trasferimento termico, Inkanto, AWR 8, Cera, 104 mm, 450 m, Out, Nero
Art: T63453QGEAN: 6152015369390
T63453QG- Nastri a trasferimento termico, Inkanto, AWR 8, Cera, 104 mm, 450 m, Out, Nero
Toon alle:
Categorie
Assistenza Clienti Eccezionale
High-Quality Products
Leader nelle Soluzioni Industriali
1.000.000+ Products in Stock
Prezzi a scalare business su richiesta.
Ordina entro le 17:00 e spediremo oggi stesso.
Descrizione
Thermal transfer ribbons — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Thermal transfer ribbons is een verbruiksartikel van ARMOR voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caratteristiche
- Kleur: Zwart
- Producttype: Thermisch transfer lint
- Specificatie 1: Inkanto
- Specificatie 2: Wax
- Specificatie 3: AWR 8
- Rol breedte: 104 mm
- Kern breedte: 104 mm
- Kern: 25.4 mm
Specifiche tecniche
| Producttype | Thermisch transfer lint |
|---|---|
| Specificatie 1 | Inkanto |
| Specificatie 2 | Wax |
| Specificatie 3 | AWR 8 |
| Rol breedte | 104 mm |
| Kern breedte | 104 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Lengte | 450 m |
| Inktzijde | Buitenkant |
| Printkop | Flat-Head |
| Kleur | Zwart |
| Artikelcode | tt5216 |
| Origineel artikelnummer | T63453QG |
| Merk | ARMOR |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 0.4770 kg |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Minimale afname | 10 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Recensioni
0/5
Nessun commento trovato
Aggiungi il tuo commento





