Zebra800740-155 Zebra Z-Select 2000D, Rotolo etichette, Carta termosensibile, 102x38mm
Descrizione
Labels — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Labels is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caratteristiche
- Kleur: Wit
- Producttype: Etiketrol
- Specificatie 1: Zebra
- Materiaal: thermisch papier
- Specificatie 3: Z-Select 2000D
- Coating: Ja
- Lijm: Normaal
- Breedte: 101.6 mm
Specifiche tecniche
| Producttype | Etiketrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Materiaal | thermisch papier |
| Specificatie 3 | Z-Select 2000D |
| Coating | Ja |
| Lijm | Normaal |
| Breedte | 101.6 mm |
| Hoogte | 38.1 mm |
| Diameter | 200 mm |
| Diameter kern | 76 mm |
| Labels per rol | 4225 |
| Afbakening | Gap |
| Perforation | Ja |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | tt0111 |
| Origineel artikelnummer | 800740-155 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 2.5800 kg |
| Verpakkingseenheid | 4 |
| Minimale afname | 4 |
Recensioni
0/5
Nessun commento trovato
Aggiungi il tuo commentoCan we help?








