Zebra3006306-T Zebra Z-Perform 1000D, Rotolo etichette, Carta termosensibile, 100x150mm
Descrizione
Labels — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Labels is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caratteristiche
- Kleur: Wit
- Producttype: Etiketrol
- Specificatie 1: Zebra
- Materiaal: thermisch papier
- Specificatie 3: Z-Perform 1000D
- Coating: Geen
- Lijm: Normaal
- Breedte: 100 mm
Specifiche tecniche
| Producttype | Etiketrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Materiaal | thermisch papier |
| Specificatie 3 | Z-Perform 1000D |
| Coating | Geen |
| Lijm | Normaal |
| Breedte | 100 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Diameter | 200 mm |
| Diameter kern | 76 mm |
| Labels per rol | 1020 |
| Afbakening | Gap |
| Perforation | Geen |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | tt3704 |
| Origineel artikelnummer | 3006306-T |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 2.1460 kg |
| Verpakkingseenheid | 4 |
| Minimale afname | 4 |
Recensioni
0/5
Nessun commento trovato
Aggiungi il tuo commentoCan we help?











