TSC99-083A502-1012 TSC TDM-30, media hanger, 8 punti /mm (203dpi), USB, BT, WLAN, NFC
Descrizione
TSC TDM-30 — 8 dots/mm (203 dpi) labelprinter met USB
De TSC TDM-30 is een labelprinter van TSC voor bedrijven die snel en consistent etiketten willen printen. Dit model past bij retail, magazijn en logistiek en biedt printresolutie: 8 dots/mm (203 dpi), aansluitingen: NFC.
Caratteristiche
- Printresolutie: 8 dots/mm (203 dpi)
- Maximale mediabreedte: 80 mm
- Maximale printbreedte: 72 mm
- Maximale roldiameter: 40 mm
- Printsnelheid: 102 mm/s
- Aansluitingen: USB
- Aansluitingen: Bluetooth
- Aansluitingen: WLAN (802,11a/b/g/n)
Specifiche tecniche
| Producttype | mobiele printer |
|---|---|
| Specificatie 1 | direct thermisch |
| Printresolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Maximale mediabreedte | 80 mm |
| Maximale printbreedte | 72 mm |
| Maximale roldiameter | 40 mm |
| Printsnelheid | 102 mm/s |
| Specificatie 7 | etiketten sensor |
| Aansluitingen | USB |
| Aansluitingen | Bluetooth |
| Aansluitingen | WLAN (802,11a/b/g/n) |
| Aansluitingen | NFC |
| RAM | 32 MB |
| Flash | 16 MB |
| Meegeleverd | voeding |
| Meegeleverd | netsnoer |
| Meegeleverd | riem clip |
| Specificatie 17 | accu |
| Meegeleverd | QSG |
| Artikelcode | tsctdm30-2 |
| Origineel artikelnummer | 99-083A502-1012 |
| Merk | TSC |
| Categorie | Etiketten printers |
| Subcategorie | Mobiele printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 0.7060 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Recensioni
0/5
Nessun commento trovato
Aggiungi il tuo commentoCan we help?










