
IndietroHomeNastri a trasferimento termico, Zebra, 2300, cera, 156 mm, 900 m, Out, Nero | 02300BK15690
Art: 02300BK15690EAN: 4805388884718
Nastri a trasferimento termico, Zebra, 2300, cera, 156 mm, 900 m, Out, Nero | 02300BK15690
Assistenza Clienti Eccezionale
High-Quality Products
Leader nelle Soluzioni Industriali
1.000.000+ Products in Stock
Prezzi a scalare business su richiesta.
Ordina entro le 17:00 e spediremo oggi stesso.
Descrizione
Thermal transfer ribbons — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Thermal transfer ribbons is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caratteristiche
- Kleur: Zwart
- Producttype: Thermisch transfer lint
- Specificatie 1: Zebra
- Specificatie 2: 2300
- Specificatie 3: wax
- Rol breedte: 156 mm
- Kern breedte: 156 mm
- Kern: 25.4 mm
Specifiche tecniche
| Producttype | Thermisch transfer lint |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Specificatie 2 | 2300 |
| Specificatie 3 | wax |
| Rol breedte | 156 mm |
| Kern breedte | 156 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Lengte | 900m |
| Inktzijde | Buitenkant |
| Printkop | Flat-Head |
| Kleur | Zwart |
| Artikelcode | tt2541 |
| Origineel artikelnummer | 02300BK15690 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Garantie | 1 maanden |
| Gewicht | 1.2860 kg |
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Minimale afname | 6 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Recensioni
0/5
Nessun commento trovato
Aggiungi il tuo commento







