Aucun produit n’a été trouvé
ZebraZIPZLM3017704 - Étiquettes, Zebra, papier thermique, ZeroLiner 2000D, L : 50,8 mm, H : 19 000 mm, P : 57 mm, K : 19 mm
Tout afficher:
Catégories
Description
Labels — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Labels is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caractéristiques
- Kleur: Wit
- Producttype: Etiketrol
- Specificatie 1: Zebra
- Materiaal: thermisch papier
- Specificatie 3: ZeroLiner 2000D
- Coating: Ja
- Lijm: Normaal
- Breedte: 50.8 mm
Spécifications techniques
| Producttype | Etiketrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Materiaal | thermisch papier |
| Specificatie 3 | ZeroLiner 2000D |
| Coating | Ja |
| Lijm | Normaal |
| Breedte | 50.8 mm |
| Hoogte | 19000 mm |
| Diameter | 57 mm |
| Diameter kern | 19 mm |
| Labels per rol | 1 |
| Perforation | Geen |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | tt5948 |
| Origineel artikelnummer | ZIPZLM3017704 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 0.0922 kg |
| Verpakkingseenheid | 20 |
| Minimale afname | 20 |
Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avisCan we help?











