
Aucun produit n’a été trouvé
RetourAccueilPM45A1000EU30200 Honeywell PM45, 8 pts/mm (203 dpi), décolleur, écran, RFID, USB, USB Host, RS232, Ethernet
Art: PM45A1000EU30200EAN: 6094035594546
PM45A1000EU30200 Honeywell PM45, 8 pts/mm (203 dpi), décolleur, écran, RFID, USB, USB Host, RS232, Ethernet
Support Client Exceptionnel
High-Quality Products
Leader en Solutions Industrielles
1.000.000+ Products in Stock
Tarifs dégressifs professionnels sur demande.
Commandez avant 17h00 et nous expédierons aujourd’hui.
Description
Honeywell PM45 — 8 dots/mm (203 dpi) labelprinter met USB
De Honeywell PM45 is een labelprinter van HONEYWELL voor bedrijven die snel en consistent etiketten willen printen. Dit model past bij retail, magazijn en logistiek en biedt printresolutie: 8 dots/mm (203 dpi), aansluitingen: Ethernet.
Caractéristiques
- Printresolutie: 8 dots/mm (203 dpi)
- Aansluitingen: USB (type B)
- Aansluitingen: USB Host (2x)
- Aansluitingen: RS232
- Aansluitingen: Ethernet
- RAM: 256 MB
- Flash: 512 MB
- Meegeleverd: voedingsadapter
Spécifications techniques
| Producttype | labelprinter |
|---|---|
| Specificatie 1 | thermotransfer |
| Printresolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Media width (max.) | 114 mm |
| Print width (max.) | 108 mm |
| Roll diameter (max.) | 213 mm |
| Speed (max.) | 356 mm/s |
| Aansluitingen | USB (type B) |
| Aansluitingen | USB Host (2x) |
| Aansluitingen | RS232 |
| Aansluitingen | Ethernet |
| RAM | 256 MB |
| Flash | 512 MB |
| Specificatie 13 | peeler |
| Specificatie 14 | liner take-up spindle |
| Specificatie 15 | display (touch scherm) |
| Specificatie 16 | RFID (UHF) |
| Meegeleverd | voedingsadapter |
| Apart bestellen | netsnoer |
| Artikelcode | intpm45-10 |
| Origineel artikelnummer | PM45A1000EU30200 |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | Etiketten printers |
| Subcategorie | Midrange printers |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 16.3020 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avis





