Aucun produit n’a été trouvé
TSCP159192-001 - Rubans transfert thermique, TSC, 8050-SWX, 57 mm, 74 m
Tout afficher:
Catégories,Thermal transfer ribbons
Description
Thermal transfer ribbons — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Thermal transfer ribbons is een verbruiksartikel van TSC voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caractéristiques
- Producttype: Thermisch transfer lint
- Specificatie 1: TSC
- Specificatie 2: 8050-SWX
- Rol breedte: 57 mm
- Kern: 12.7 mm
- Lengte: 74 m
- Rolls/box: 24 Rolls
Spécifications techniques
| Producttype | Thermisch transfer lint |
|---|---|
| Specificatie 1 | TSC |
| Specificatie 2 | 8050-SWX |
| Rol breedte | 57 mm |
| Kern | 12.7 mm |
| Lengte | 74 m |
| Rolls/box | 24 Rolls |
| Artikelcode | tt5627 |
| Origineel artikelnummer | P159192-001 |
| Merk | TSC |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 0.0480 kg |
| Verpakkingseenheid | 24 |
| Minimale afname | 24 |
Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avisCan we help?











