Aucun produit n’a été trouvé
45057-20703 - Rouleaux de reçus, Heipa, papier ordinaire, 57 mm, 57 mm, 12,7 mm, blanc
Tout afficher:
Catégories
Description
Ontvangstbewijzen — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Ontvangstbewijzen is een verbruiksartikel van HEIPA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caractéristiques
- Kleur: Wit
- Producttype: Ontvangstrol
- Specificatie 1: Heipa
- Specificatie 2: Normaal papier
- Breedte rol: 57 mm
- Lengte: 30 m
- Diameter rol: 57 mm
- Diameter van de kern: 12.7 mm
Spécifications techniques
| Producttype | Ontvangstrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Heipa |
| Specificatie 2 | Normaal papier |
| Breedte rol | 57 mm |
| Lengte | 30 m |
| Diameter rol | 57 mm |
| Diameter van de kern | 12.7 mm |
| Gramgewicht | 60 g |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | ronorm5723-2 |
| Origineel artikelnummer | 45057-20703 |
| Merk | HEIPA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 0.1060 kg |
| Verpakkingseenheid | 100 |
| Minimale afname | 100 |
Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avisCan we help?











