Aucun produit n’a été trouvé
T52974IO- Rubans transfert thermique, Inkanto, APR 6, Cire/Résine, 60 mm, 100 m, Sortie, Noir
Tout afficher:
Catégories
Description
Thermal transfer ribbons — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Thermal transfer ribbons is een verbruiksartikel van ARMOR voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caractéristiques
- Kleur: Zwart
- Producttype: Thermisch transfer lint
- Specificatie 1: Inkanto
- Specificatie 2: APR 6
- Specificatie 3: Wax/Hars
- Rol breedte: 60 mm
- Kern breedte: 110 mm
- Kern: 12.7 mm
Spécifications techniques
| Producttype | Thermisch transfer lint |
|---|---|
| Specificatie 1 | Inkanto |
| Specificatie 2 | APR 6 |
| Specificatie 3 | Wax/Hars |
| Rol breedte | 60 mm |
| Kern breedte | 110 mm |
| Kern | 12.7 mm |
| Lengte | 100 m |
| Inktzijde | Buitenkant |
| Printkop | Flat-Head |
| Kleur | Zwart |
| Artikelcode | tt4620 |
| Origineel artikelnummer | T52974IO |
| Merk | ARMOR |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 0.5000 kg |
| Verpakkingseenheid | 25 |
| Minimale afname | 50 |
Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avisCan we help?









