Aucun produit n’a été trouvé
Zebra3003060 Zebra Z-Select 2000D, rouleau d'étiquettes, papier thermique, 50,8x38,1mm
Tout afficher:
Imprimantes d’étiquettes,Consumables
Description
Zebra Z-Select 2000D — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Zebra Z-Select 2000D is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caractéristiques
- Idéal pour: (R)P4T
- Producttype: Zebra Z-Select 2000D
- Specificatie 1: labelrol
- Specificatie 2: thermisch papier
- Specificatie 3: premium coated
- Specificatie 5: QL220/Plus
- Specificatie 6: QL320/Plus
- Specificatie 7: QL420/Plus
Spécifications techniques
| Producttype | Zebra Z-Select 2000D |
|---|---|
| Specificatie 1 | labelrol |
| Specificatie 2 | thermisch papier |
| Specificatie 3 | premium coated |
| Idéal pour | (R)P4T |
| Specificatie 5 | QL220/Plus |
| Specificatie 6 | QL320/Plus |
| Specificatie 7 | QL420/Plus |
| Kern | 19 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Afmetingen (wxh) | 50 |
| Specificatie 11 | 8x38 |
| Specificatie 12 | 1 mm |
| Specificatie 13 | 250 Etiketten/ rollen |
| Specificatie 14 | blackmark |
| Specificatie 15 | vrij van Bisphenol |
| Specificatie 16 | vrij van Bisphenol A |
| Specificatie 17 | vrij van Bisphenol S |
| Artikelcode | tt0320 |
| Origineel artikelnummer | 3003060 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 0.0925 kg |
| Verpakkingseenheid | 20 |
| Minimale afname | 20 |
Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avisCan we help?









