
Aucun produit n’a été trouvé
Art: CTE601XNEWXEAN: 5704174952565
CTE601XNEWX Citizen CT-E601, USB, USB Host, 8 pts/mm (203 dpi), massicot, blanc
Tout afficher:
Imprimantes POS,One-Station Thermal
Support Client Exceptionnel
High-Quality Products
Leader en Solutions Industrielles
1.000.000+ Products in Stock
Tarifs dégressifs professionnels sur demande.
Commandez avant 17h00 et nous expédierons aujourd’hui.
Description
Citizen CT-E601 — bonprinter voor snelle en betrouwbare kassabonnen
De Citizen CT-E601 is een bonprinter van CITIZEN voor kassapunten waar betrouwbaarheid en snelheid tellen. Deze printer is geschikt voor winkels, horeca en servicebalies en combineert printresolutie: 8 dots/mm (203 dpi), aansluitingen: USB Host.
Caractéristiques
- Printresolutie: 8 dots/mm (203 dpi)
- Maximale mediabreedte: 80 mm
- Maximale printbreedte: 72 mm
- Maximale roldiameter: 83 mm
- Printsnelheid: 350 mm/s
- Aansluitingen: USB
- Aansluitingen: USB Host
- Flash: 8 MB
Spécifications techniques
| Producttype | bonprinter |
|---|---|
| Specificatie 1 | direct thermisch |
| Printresolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Maximale mediabreedte | 80 mm |
| Maximale printbreedte | 72 mm |
| Maximale roldiameter | 83 mm |
| Printsnelheid | 350 mm/s |
| Specificatie 7 | afsnijdmechanisme |
| Specificatie 8 | desinfecteerbare behuizing |
| Aansluitingen | USB |
| Aansluitingen | USB Host |
| Specificatie 11 | kassa aansluiting |
| Specificatie 12 | update-interface |
| Flash | 8 MB |
| Meegeleverd | voeding |
| Meegeleverd | netsnoer (UK) |
| Meegeleverd | QSG |
| Kleur | wit |
| Artikelcode | cite601u |
| Origineel artikelnummer | CTE601XNEWX |
| Merk | CITIZEN |
| Categorie | POS Printers |
| Subcategorie | Thermische printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 1.9840 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avis





