
Aucun produit n’a été trouvé
RetourAccueilMarquesDATALOGICCK65-L0N-BSC110E Honeywell CK65, 2D, SR, 10.5 cm (4''), alpha, BT, WiFi, Android
Art: CK65-L0N-BSC110EEAN: 6094027768757
CK65-L0N-BSC110E Honeywell CK65, 2D, SR, 10.5 cm (4''), alpha, BT, WiFi, Android
Tout afficher:
Terminaux mobiles,Handheld Terminals
Support Client Exceptionnel
High-Quality Products
Leader en Solutions Industrielles
1.000.000+ Products in Stock
Tarifs dégressifs professionnels sur demande.
Commandez avant 17h00 et nous expédierons aujourd’hui.
Description
Honeywell CK65 — mobiele terminal voor professioneel dagelijks gebruik
De Honeywell CK65 is een mobiele computer van HONEYWELL voor professioneel gebruik op de werkvloer of onderweg. Deze oplossing ondersteunt scan-, registratie- en datataken in logistiek, retail en field service.
Caractéristiques
- Resolutie: 480x800 pixels
- Schermgrootte: 10.5 cm (4'')
- Aansluitingen: Bluetooth
- Aansluitingen: WLAN (802.11ac)
- Beschermklasse: IP68
- RAM: 4 GB
- Flash: 32 GB
- Meegeleverd: accu
Spécifications techniques
| Producttype | Mobiele dataterminal |
|---|---|
| Specificatie 1 | 2D |
| Specificatie 2 | imager (Standard range) |
| Specificatie 3 | schermgrootte |
| Schermgrootte | 10.5 cm (4'') |
| Specificatie 5 | resolutie |
| Resolutie | 480x800 pixels |
| Specificatie 7 | Diversen (eigenschappen/kenmerken) |
| Specificatie 8 | keypad (functietoetsen 51 keys, alfanumeriek) |
| Specificatie 9 | Camera (13MP, auto focus) |
| Specificatie 10 | interfaces |
| Aansluitingen | Bluetooth |
| Aansluitingen | WLAN (802.11ac) |
| Specificatie 13 | Micro SD-Slot |
| Specificatie 14 | processor (Qualcomm Octa Core) |
| Specificatie 15 | Geheugen |
| RAM | 4 GB |
| Flash | 32 GB |
| Specificatie 18 | OS/ emulatie |
| Specificatie 19 | Android |
| Specificatie 20 | toebehoren |
| Meegeleverd | accu |
| Specificatie 22 | 7000 mAh |
| Specificatie 23 | hand riem |
| Specificatie 24 | beschermingsgraad |
| Beschermklasse | IP68 |
| Artikelcode | intck65-15 |
| Origineel artikelnummer | CK65-L0N-BSC110E |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | Mobiele terminals |
| Subcategorie | Handheldterminals |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 0.8340 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avisVu(s) récemment












