Aucun produit n’a été trouvé
Zebra880746-101 Zebra Z-Perform 1000D, rouleau d'étiquettes, papier thermique, 102x102mm
Tout afficher:
Imprimantes d’étiquettes,Consumables
Description
Labels — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Labels is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caractéristiques
- Kleur: Wit
- Producttype: Etiketrol
- Specificatie 1: Zebra
- Materiaal: thermisch papier
- Specificatie 3: Z-Perform 1000D
- Coating: Geen
- Lijm: Normaal
- Breedte: 101.6 mm
Spécifications techniques
| Producttype | Etiketrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Materiaal | thermisch papier |
| Specificatie 3 | Z-Perform 1000D |
| Coating | Geen |
| Lijm | Normaal |
| Breedte | 101.6 mm |
| Hoogte | 101.6 mm |
| Diameter | 200 mm |
| Diameter kern | 76 mm |
| Labels per rol | 1432 |
| Afbakening | Gap |
| Perforation | Geen |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | tt0353 |
| Origineel artikelnummer | 880746-101 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 2.1780 kg |
| Verpakkingseenheid | 4 |
| Minimale afname | 4 |
Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avisCan we help?











