Aucun produit n’a été trouvé
Zebra880677-044DU - Étiquettes, Zebra, papier thermique, Z-Perform 1000D amovible, L : 69,85 mm, H : 44,45 mm, P : 127 mm, K : 25,4 mm
Tout afficher:
Catégories
Description
Labels — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Labels is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caractéristiques
- Kleur: Wit
- Producttype: Etiketrol
- Specificatie 1: Zebra
- Materiaal: thermisch papier
- Specificatie 3: Z-Perform 1000D Removable
- Coating: Geen
- Lijm: Verwijderbaar
- Breedte: 69.85 mm
Spécifications techniques
| Producttype | Etiketrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Materiaal | thermisch papier |
| Specificatie 3 | Z-Perform 1000D Removable |
| Coating | Geen |
| Lijm | Verwijderbaar |
| Breedte | 69.85 mm |
| Hoogte | 44.45 mm |
| Diameter | 127 mm |
| Diameter kern | 25.4 mm |
| Labels per rol | 1550 |
| Afbakening | Gap |
| Perforation | Geen |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | tt2285 |
| Origineel artikelnummer | 880677-044DU |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 0.8000 kg |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Minimale afname | 24 |
Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avisCan we help?











