Aucun produit n’a été trouvé
Zebra880239-076D Zebra Z-Select 2000D, rouleau d'étiquettes, papier thermique, détachable, 102x76mm
Tout afficher:
Imprimantes d’étiquettes,Consumables
Description
Labels — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Labels is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caractéristiques
- Kleur: Wit
- Producttype: Etiketrol
- Specificatie 1: Zebra
- Materiaal: thermisch papier
- Specificatie 3: Z-Select 2000D Removable
- Coating: Ja
- Lijm: Verwijderbaar
- Breedte: 101.6 mm
Spécifications techniques
| Producttype | Etiketrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Materiaal | thermisch papier |
| Specificatie 3 | Z-Select 2000D Removable |
| Coating | Ja |
| Lijm | Verwijderbaar |
| Breedte | 101.6 mm |
| Hoogte | 76.2 mm |
| Diameter | 127 mm |
| Diameter kern | 25.4 mm |
| Labels per rol | 930 |
| Afbakening | Gap |
| Perforation | Geen |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | tt1193 |
| Origineel artikelnummer | 880239-076D |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 1.1380 kg |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Minimale afname | 12 |
Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avisCan we help?










