
Aucun produit n’a été trouvé
Art: 800999-009EAN: 5711045397844
800999-009 Zebra Z-Select 2000D tag 190, papier thermique, 57x35mm
Tout afficher:
Imprimantes d’étiquettes,Consumables
Support Client Exceptionnel
High-Quality Products
Leader en Solutions Industrielles
1.000.000+ Products in Stock
Tarifs dégressifs professionnels sur demande.
Commandez avant 17h00 et nous expédierons aujourd’hui.
Description
Labels — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Labels is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caractéristiques
- Kleur: Wit
- Producttype: Etiketrol
- Specificatie 1: Zebra
- Materiaal: thermisch papier
- Specificatie 3: Z-Select 2000D 190 Tag
- Coating: Ja
- Lijm: Zonder
- Breedte: 57 mm
Spécifications techniques
| Producttype | Etiketrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Materiaal | thermisch papier |
| Specificatie 3 | Z-Select 2000D 190 Tag |
| Coating | Ja |
| Lijm | Zonder |
| Breedte | 57 mm |
| Hoogte | 34.93 mm |
| Diameter | 127 mm |
| Diameter kern | 25.4 mm |
| Labels per rol | 967 |
| Afbakening | Gap |
| Perforation | Ja |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | tt0144 |
| Origineel artikelnummer | 800999-009 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 0.3460 kg |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Minimale afname | 12 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avis






