Aucun produit n’a été trouvé
Zebra800263-105 Zebra Z-Select 2000D, rouleau d'étiquettes, papier thermique, 76x25mm
Tout afficher:
Imprimantes d’étiquettes,Consumables
Description
Zebra Z-Select 2000D — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Zebra Z-Select 2000D is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caractéristiques
- Producttype: Zebra Z-Select 2000D
- Specificatie 1: labelrol
- Specificatie 2: thermisch papier
- Specificatie 3: premium coated
- Specificatie 4: voor desktop-printers
- Kern: 25.4 mm
- Diameter: 127 mm
- Afmetingen (wxh): 76x25 mm
Spécifications techniques
| Producttype | Zebra Z-Select 2000D |
|---|---|
| Specificatie 1 | labelrol |
| Specificatie 2 | thermisch papier |
| Specificatie 3 | premium coated |
| Specificatie 4 | voor desktop-printers |
| Kern | 25.4 mm |
| Diameter | 127 mm |
| Afmetingen (wxh) | 76x25 mm |
| Specificatie 8 | 2580 Etiketten/ rollen |
| Specificatie 9 | geperforeerd |
| Specificatie 10 | vrij van Bisphenol |
| Specificatie 11 | vrij van Bisphenol A |
| Specificatie 12 | vrij van Bisphenol S |
| Artikelcode | tt0095 |
| Origineel artikelnummer | 800263-105 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 0.7840 kg |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Minimale afname | 12 |
Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avisCan we help?











