Aucun produit n’a été trouvé
TSC38-T050020-10LF - Étiquettes, TSC, papier thermique, L : 50 mm, H : 20 mm, P : 203 mm, K : 76 mm
Tout afficher:
Catégories
Description
Labels — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Labels is een verbruiksartikel van TSC voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caractéristiques
- Kleur: Wit
- Producttype: Etiketrol
- Specificatie 1: TSC
- Materiaal: thermisch papier
- Coating: Geen
- Lijm: Normaal
- Breedte: 50 mm
- Hoogte: 20 mm
Spécifications techniques
| Producttype | Etiketrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | TSC |
| Materiaal | thermisch papier |
| Coating | Geen |
| Lijm | Normaal |
| Breedte | 50 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Diameter | 203 mm |
| Diameter kern | 76 mm |
| Labels per rol | 6000 |
| Afbakening | Gap |
| Perforation | Geen |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | tt6405 |
| Origineel artikelnummer | 38-T050020-10LF |
| Merk | TSC |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 2.4900 kg |
| Verpakkingseenheid | 20 |
| Minimale afname | 20 |
Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avisCan we help?
Vu(s) récemment











