Aucun produit n’a été trouvé
TSC38-G165214-10LF - Étiquettes, TSC, papier ordinaire, L : 165 mm, H : 214 mm, P : 203 mm, K : 76 mm
Tout afficher:
Catégories
usp1_maintitle usp1_subtitle
usp2_maintitle usp2_subtitle
usp3_maintitle usp3_subtitle
usp4_maintitle usp4_subtitle
Description
Labels — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Labels is een verbruiksartikel van TSC voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caractéristiques
- Kleur: Wit
- Producttype: Etiketrol
- Specificatie 1: TSC
- Materiaal: normaal papier
- Coating: Geen
- Lijm: Normaal
- Breedte: 165 mm
- Hoogte: 214 mm
Spécifications techniques
| Producttype | Etiketrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | TSC |
| Materiaal | normaal papier |
| Coating | Geen |
| Lijm | Normaal |
| Breedte | 165 mm |
| Hoogte | 214 mm |
| Diameter | 203 mm |
| Diameter kern | 76 mm |
| Labels per rol | 750 |
| Afbakening | Gap |
| Perforation | Geen |
| Kleur | Wit |
| Rec. lint | P159230-001 |
| Artikelcode | tt6455 |
| Origineel artikelnummer | 38-G165214-10LF |
| Merk | TSC |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 2.4900 kg |
| Verpakkingseenheid | 4 |
| Minimale afname | 4 |
Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avisCan we help?
Vu(s) récemment










