Aucun produit n’a été trouvé
Zebra3014089-T - Étiquettes, Zebra, plastique, Z-Ultimate 3000T Blanc, L : 80 mm, H : 100 mm, P : 200 mm, K : 76 mm
Tout afficher:
Catégories
Description
Labels — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Labels is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caractéristiques
- Kleur: Z-Ultimate 3000T wit
- Kleur: Wit
- Producttype: Etiketrol
- Specificatie 1: Zebra
- Materiaal: synthetisch
- Coating: Ja
- Lijm: Normaal
- Breedte: 80 mm
Spécifications techniques
| Producttype | Etiketrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Materiaal | synthetisch |
| Kleur | Z-Ultimate 3000T wit |
| Coating | Ja |
| Lijm | Normaal |
| Breedte | 80 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Diameter | 200 mm |
| Diameter kern | 76 mm |
| Labels per rol | 1767 |
| Afbakening | Gap |
| Perforation | Ja |
| Kleur | Wit |
| Rec. lint | 04800BK08945 |
| Artikelcode | tt4622 |
| Origineel artikelnummer | 3014089-T |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 2.4500 kg |
| Verpakkingseenheid | 4 |
| Minimale afname | 4 |
Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avisCan we help?











