Aucun produit n’a été trouvé
Zebra3007207 Zebra Z-Select 2000D, rouleau d'étiquettes, papier thermique, 25x76mm
Tout afficher:
Imprimantes d’étiquettes,Consumables
Description
Labels — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Labels is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caractéristiques
- Kleur: Wit
- Producttype: Etiketrol
- Specificatie 1: Zebra
- Materiaal: thermisch papier
- Specificatie 3: Z-Select 2000D
- Coating: Ja
- Lijm: Normaal
- Breedte: 25.4 mm
Spécifications techniques
| Producttype | Etiketrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Materiaal | thermisch papier |
| Specificatie 3 | Z-Select 2000D |
| Coating | Ja |
| Lijm | Normaal |
| Breedte | 25.4 mm |
| Hoogte | 76.2 mm |
| Diameter | 127 mm |
| Diameter kern | 25.4 mm |
| Labels per rol | 930 |
| Afbakening | Gap |
| Perforation | Ja |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | tt0247 |
| Origineel artikelnummer | 3007207 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 0.3060 kg |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Minimale afname | 12 |
Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avisCan we help?











