Aucun produit n’a été trouvé
Zebra3005093 Zebra Z-Perform 1000D, rouleau d'étiquettes, papier thermique, 100x210mm
Tout afficher:
Imprimantes d’étiquettes,Consumables
Description
Labels — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Labels is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caractéristiques
- Kleur: Wit
- Producttype: Etiketrol
- Specificatie 1: Zebra
- Materiaal: thermisch papier
- Specificatie 3: Z-Perform 1000D
- Coating: Geen
- Lijm: Normaal
- Breedte: 100 mm
Spécifications techniques
| Producttype | Etiketrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Materiaal | thermisch papier |
| Specificatie 3 | Z-Perform 1000D |
| Coating | Geen |
| Lijm | Normaal |
| Breedte | 100 mm |
| Hoogte | 210 mm |
| Diameter | 200 mm |
| Diameter kern | 76 mm |
| Labels per rol | 810 |
| Afbakening | Gap |
| Perforation | Geen |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | tt0357 |
| Origineel artikelnummer | 3005093 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 2.4820 kg |
| Verpakkingseenheid | 4 |
| Minimale afname | 4 |
Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avisCan we help?








