Aucun produit n’a été trouvé
Zebra3003073 Zebra Z-Select 2000D, rouleau d'étiquettes, papier thermique, 101,6x76,2mm
Tout afficher:
Imprimantes d’étiquettes,Consumables
Description
Zebra Z-Select 2000D — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Zebra Z-Select 2000D is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caractéristiques
- Idéal pour: (R)P4T
- Producttype: Zebra Z-Select 2000D
- Specificatie 1: labelrol
- Specificatie 2: thermisch papier
- Specificatie 3: premium coated
- Specificatie 5: QL420/Plus
- Kern: 19 mm
- Diameter: 56 mm
Spécifications techniques
| Producttype | Zebra Z-Select 2000D |
|---|---|
| Specificatie 1 | labelrol |
| Specificatie 2 | thermisch papier |
| Specificatie 3 | premium coated |
| Idéal pour | (R)P4T |
| Specificatie 5 | QL420/Plus |
| Kern | 19 mm |
| Diameter | 56 mm |
| Afmetingen (wxh) | 101 |
| Specificatie 9 | 6x76 |
| Specificatie 10 | 2 mm |
| Specificatie 11 | 200 Etiketten/ rollen |
| Specificatie 12 | blackmark |
| Specificatie 13 | geperforeerd |
| Specificatie 14 | vrij van Bisphenol |
| Specificatie 15 | vrij van Bisphenol A |
| Specificatie 16 | vrij van Bisphenol S |
| Artikelcode | tt0257 |
| Origineel artikelnummer | 3003073 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 0.2440 kg |
| Verpakkingseenheid | 16 |
| Minimale afname | 16 |
Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avisCan we help?









