T44294IO ARMOR Thermotransferband, AXR8 Harz, 100mm, schwarz
usp1_maintitle usp1_subtitle
usp2_maintitle usp2_subtitle
usp3_maintitle usp3_subtitle
usp4_maintitle usp4_subtitle
Beschreibung
Thermal transfer ribbons — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Thermal transfer ribbons is een verbruiksartikel van ARMOR voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Eigenschaften
- Kleur: Zwart
- Producttype: Thermisch transfer lint
- Specificatie 1: Inkanto
- Specificatie 2: AXR 8
- Specificatie 3: Hars
- Rol breedte: 100 mm
- Kern breedte: 100 mm
- Kern: 25.4 mm
Technische Daten
| Producttype | Thermisch transfer lint |
|---|---|
| Specificatie 1 | Inkanto |
| Specificatie 2 | AXR 8 |
| Specificatie 3 | Hars |
| Rol breedte | 100 mm |
| Kern breedte | 100 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Lengte | 300 m |
| Inktzijde | Buitenkant |
| Printkop | Flat-Head |
| Kleur | Zwart |
| Artikelcode | tt3204 |
| Origineel artikelnummer | T44294IO |
| Merk | ARMOR |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 0.3000 kg |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Minimale afname | 50 |
Bewertungen
0/5
Kein Bewertungen
Ihre Bewertung hinzufügenCan we help?






