
ZurückStartseiteThermotransferbänder, Honeywell, TMX 1310 / GP02, Wachs, 63 mm, 153 m, Out, Schwarz | I90161-0
Art: I90161-0EAN: 4805388885067
Thermotransferbänder, Honeywell, TMX 1310 / GP02, Wachs, 63 mm, 153 m, Out, Schwarz | I90161-0
Toon alle:
Kategorien
Hervorragender Kundensupport
High-Quality Products
Führend in Industriellen Lösungen
1.000.000+ Products in Stock
Geschäftliche Staffelpreise auf Anfrage.
Bestellen Sie bis 17:00 Uhr und wir versenden noch heute.
Beschreibung
Thermal transfer ribbons — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Thermal transfer ribbons is een verbruiksartikel van HONEYWELL voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Eigenschaften
- Kleur: Zwart
- Producttype: Thermisch transfer lint
- Specificatie 1: Honeywell
- Specificatie 2: Wax
- Specificatie 3: TMX 1310 / GP02
- Rol breedte: 63 mm
- Kern breedte: 63 mm
- Kern: 25.4 mm
Technische Daten
| Producttype | Thermisch transfer lint |
|---|---|
| Specificatie 1 | Honeywell |
| Specificatie 2 | Wax |
| Specificatie 3 | TMX 1310 / GP02 |
| Rol breedte | 63 mm |
| Kern breedte | 63 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Lengte | 153 m |
| Rolls/box | 10 Rolls |
| Inktzijde | Buitenkant |
| Printkop | Flat-Head |
| Kleur | Zwart |
| Artikelcode | tt5226 |
| Origineel artikelnummer | I90161-0 |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 1.2280 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Bewertungen
0/5
Kein Bewertungen
Ihre Bewertung hinzufügenZuletzt angesehen








