
Art: 7113751EAN: 8715946740768
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

De Labels is een verbruiksartikel van EPSON voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
| Producttype | Etiketrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Epson |
| Materiaal | normaal papier |
| Specificatie 3 | High Gloss Label |
| Coating | Ja |
| Lijm | Normaal |
| Breedte | 76 mm |
| Hoogte | 33000 mm |
| Diameter | 95 mm |
| Diameter kern | 40 mm |
| Labels per rol | 1 |
| Afbakening | Doorlopend |
| Perforation | Geen |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | tt6042 |
| Origineel artikelnummer | 7113751 |
| Merk | EPSON |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 0.4560 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |

