45070-40709 - Bonrollen, Heipa, Normalpapier, 70 mm, 72 mm, 12.7 mm, Weiß
Toon alle:
Kategorien
Beschreibung
Ontvangstbewijzen — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Ontvangstbewijzen is een verbruiksartikel van HEIPA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Eigenschaften
- Kleur: Wit
- Producttype: Ontvangstrol
- Specificatie 1: Heipa
- Specificatie 2: Normaal papier
- Breedte rol: 70 mm
- Lengte: 50 m
- Diameter rol: 72 mm
- Diameter van de kern: 12.7 mm
Technische Daten
| Producttype | Ontvangstrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Heipa |
| Specificatie 2 | Normaal papier |
| Breedte rol | 70 mm |
| Lengte | 50 m |
| Diameter rol | 72 mm |
| Diameter van de kern | 12.7 mm |
| Gramgewicht | 60 g |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | ron7050 |
| Origineel artikelnummer | 45070-40709 |
| Merk | HEIPA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 0.2080 kg |
| Verpakkingseenheid | 50 |
| Minimale afname | 50 |
Bewertungen
0/5
Kein Bewertungen
Ihre Bewertung hinzufügenCan we help?










